Репетиторы, подготовка к ЗНО

Інспектор з кадрів.

Категорія тренінгу: корпоративний або індивідуальний

Тривалість тренінгу: 1 день (8 годин)

Цей тренінг для вас, якщо ви: 
  • керівник відділу кадрів
  • менеджер відділу кадрів
У  результаті навчання ви: 

Мета курсу:

Метою  курсів є підготовка спеціалістів кадровиків. Теоретична і практична підготовка забезпечить їм достатній рівень життєвої компетентності у сфері кадрового діловодства та правових відносин на рівні держави.

Зміст  курсу:

«Інспектор з кадрів»  побудовано таким чином, щоб він зміг реалізувати мету і завдання курсу, сформувати базові знання з основ кадрового діловодства, познайомити з основними тенденціями розвитку кадрового діловодства на сучасному етапі, отримати спеціалізацію з обраного профілю.

Для вивчення навчальної дисципліни рекомендовано посібники та літературу:

Програма тренінгу

Замовити тренінг і ознайомитись з цінами Ви можете зателефонувавши до нас по телефону.  Або написати листа на електронну адресу.

044-223-14-19

063-520-87-84

050-741-01-06

info@navchu.com.ua
Warning: require_once(functions.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/alphades/navchu.com.ua/www/wp-content/themes/gridthemeresponsive/single.php on line 12

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'functions.php' (include_path='.:/usr/local/pear/php53') in /home/alphades/navchu.com.ua/www/wp-content/themes/gridthemeresponsive/single.php on line 12